Referencie

“Evku som spoznala pred pár rokmi v Austrálii. Odvtedy mi pomohla pri viacerých problémoch,  ktoré som mala, hlavne s trávením. Obraciam sa na ňu vždy,  keď si neviem rady. Na Evke obdivujem, jej široký rozhľad a jej ochotu pomôcť. Evka je veľmi pozitívny človek,  ktorý k svojej práci pristupuje vždy zodpovedne a s nadšením, čo sa odráža aj na jej konzultáciach.
Odporúčam
 ju vždy ako alternatívu ľudom,  ktorí chcú sami niečo zmeniť. Či už preto, lebo im klasická medicína nezabrala alebo chcú najprv vyskúšať inú cestu ako lieky. Evke prajem veľa spokojných klientov.”
Martina

——–

“Včera som konečne bola na tej kontrole na gynekológii a je to ozaj lepšie s tým prolapsom. Myslím, že sa to polepšilo vďaka vašim radám, cyklus sa mi už upravuje, lebo menštruáciu mám každý mesiac a … možno sa aj vyhnem operácii prolapsu. Absolovovala som aj rehabilitáciu a pokračujem v cvičení doma.”
Ľubica K. (prolaps)

——–

“Od kedy som zmenila moj jedalnicek, alebo lepsie povedane som si ho postupne upravovala, tak sa citim o mnoho lepsie ako pred tym…mam viac energie a citim sa zdravsie… a lepsie znasam priznaky alergie. Som alergicka aj na urcite druhy ovocia, ale verim ze casom sa dopracujem k tomu, ze si budem moc dat jablko bez problemov … mozno ani netusis, ale velmi si mi pomohla touto zdravou stravou.. motivuje ma to dalej na sebe pracovat a to je pre mna ZAZRAK :)))”  
Zdenka V. (alergie)

——–

“…udial sa zázrak a my sa tešíme, pretože od septembra nás bude viac – čakám bábätko … Ani si nevieš predstaviť, aká som šťastná a chcem ti týmto veľmi poďakovať, pretože si pre mňa v období, kedy som to naozaj potrebovala, predstavovala oporu a začala som sa riadiť aj tvojimi radami …Možno vďaka tomu sa všetko udialo, asi v období, v akom sa malo … Trošku sa mi odvtedy podarilo aj schudnúť, možno to bol ten dôvod, kedy sa to začalo hýbať … Chcela som sa s Tebou podeliť o radosť, verím, že z tejto správy budeš mať rovnakú radosť ako ja 🙂  nič mi k šťastiu nechýba a som rada, že si malou súčasťou bola aj ty!”
Janka, 34 rokov (PCOS)

——–

“Naše, myslím už tretie stretnutie, zanechalo vo mne opäť dobrý dojem. Veľmi mi pomáhala Tvoja starostlivosť pomocou mailov a potom aj osobné stretnutie. Tinktúra moc chutná nie je, ale verím, že pomôže, tak pravidelne užívam každé ráno spolu s raňajkami 🙂 Už som si tak nejako zvykla. Čo sa týka môjho zdravotného stavu, tak stres mi opadol, bolesti už takmer žiadne.
Evku som už odporúčala svojim priateľom a absolútne nemám problém ju odporúčať i naďalej 🙂 Ďakujem Evka naozaj úprimne za všetku Tvoju pomoc. Na mojom aktuálnom stave máš veľké pričinenie aj Ty 🙂 ”
Nelka Krištofičová Náprstková, Babysitting Agency

——–

“Stretnutie s Evkou bolo pre mňa veľmi príjemné a prospešné. Hlavný zdravotný problém sa mi podarilo odstrániť vďaka jej radám a na základe toho sa zmiernili aj ostatné. Keďže moje problémy boli dlhodobé ( niekoľko rokov ) a nezaberali mi ani rôzne formy liekov, nedúfala som, že sa dá ovplyvniť zdravie do takej miery prírodnou cestou. Pokyny nie sú náročné, zvládne to každý. Ak sa chcete cítiť lepšie po všetkých stránkach, tak určite by som Vám poradila ako odborníčku na zdravie Evku, pretože ja sama by som ju navštívila opäť. Ďakujem.”
Pauli Kováčiková

——–

“Jedna vec je, čo všetko si mi poradila, vec druhá nakoľko to dodržujem. 😀
Magnesium pijem každý deň a myslím, že to pomáha. Možno je to placebo efekt, ale chuť na čokoládu nemám takú ako kedysi. To je +.
Často jedávam šaláty. Aj sa cítim lepšie.
Gabika Čepičanová

——–

“Veľmi sa mi tvoj prístup páči, najmä to, že veci vysvetľuješ a hľadáš ešte ďalej, než je zvyčajné bežné.
Som typ, ktorý potrebuje odpoveď na otázku Prečo, takmer pri všetkom, a keď mi partner dokáže odpovedať, tak mu verím a som ochotná poslúchať. A to si ty dokázala absolútne.
Páčilo sa mi, že si mi informácie dávkovala, lebo naraz by som ich asi nedokázala absorbovať.
Vo všetkom som videla systém a to sa mi tiež páčilo.
Rovnako oceňujem, že si mi hneď poradila, kde si mám prípravky kúpiť.
Svojim známym som ťa už odporučila a rada.
Takmer som prestala piť kávu a nechýba mi. Čo je asi dobre, a verím, že môjmu telu sa to páči.”
Zuzka Lajdová, Tvorivé písanie

——–

“Stretnutiu som veľmi rád, teším sa z naštartovania procesov, najviac oceňujem to, že sa naozaj na vec nepozerám ako na diétu, ktorú treba vydržať, ale na celkový a udržateľný prístup k jedlu. Verím, že sa to po troche zlepšuje, teším sa.  Odporúčam, kade chodím :)”
Vlado Kurek

——–

“Veľmi sa mi páči, že pri tomto programe sa ku strave pristupuje komplexne – dostala som vysvetlené procesy, ktoré v tele fungujú a aký má na to vplyv strava, čo sa deje v tele, keď napríklad aj cvičíte, ale máte nedostatok bielkovín….a hlavne, že nie vždy to musí byť o držaní nejakej brutál striktnej diéty – aspoň pri tomto navrhnutom stravovaní ja ten pocit vôbec nemám a momentálne si celkom viem predstaviť fungovať takto v pohode ďalej…”
Jana D.

——–

“Evkine poradenstvo je pre mňa prvá pomoc pri riešení problémov či už spojených s  alergiou, tehotenstvom alebo stravovaním. Získala si ma svojím empatickým  prístupom, flexibilitou a záujmom o spätnú väzbu. Jej služby môžem len odporučiť.”
Katarína Hudecová